VYZKOUŠENO NA VLASTNÍ KŮŽI

Řasenka RITA ORA WONDER'FULL

17. dubna 2018 v 11:17 | ET

Rimmel Red Instinct Wonder´full řasenka pro větší objem řas

Má plastový kartáček, který hezky oddělí řasu od řasy. Řasy neprodlouží a nezvýrazní, nedá se vrstvit. Je dobrá pro někoho kdo chce přirozeně namalované řasy.
Já už nekoupím Zamračený.

BIO tužidlo co je SUPER

3. dubna 2018 v 8:48 | ET
ALVERDE TUŽIDLO lotos & rýže
Informace výrobce (ve zkratce): Tužidlo dodá vašemu účesu sílu a objem. Vysoce hodnotné látky jako je bílý čaj a extrakt z citrónové trávy dlouhodobě pečují o vaše vlasy s potřebnou hydratací a chrání je před vysušením. Díky kombinaci výtažku z piva a přesličky budou mít vaše vlasy lesk a objem.

MOJE HODNOCENÍ:
Tužidlo je příjemné, narozdíl od běžných značek nelepí, příjemní voní. Vlasy jsou po něm nadýchané a bohaté. A navíc je BIO a vegan.

DOPORUČUJI Usmívající seUsmívající se

CHCETE KRÁSNE DLOUHÉ ŘASY?

5. března 2018 v 7:22 | ET

FacEvolution Hairplus

KONEČNĚ NĚCO FUNGUJE! Asi po týdnu viditelné zlepšení, po 14 až třech týdnech řasy delší. Po měsíci opravdu krásné dlouhé řasy. Řasy Vám extrémně nezhoustnou, počet vlasových folikul není nafukovací. Ale po každodenním používání nastane opravdu výrazné zlepšení. Sérum vydrží minimálně, podle toho jak ho často používáte půl roku i déle. Cena je vyšší, ale stojí za to. Usmívající seUsmívající seUsmívající se


Testuji řasenky

27. února 2018 v 7:38 | ET

MAYBELLINE NEW YORK Total Temptation

Objemová řasenka vylepšená kokosovým olejem.
HODNOCENÍ: Řasenka pěkně voní, konzistence je krémová, ale po otevření působí vyschle. Pěkně řasy oddělí, ale objem nevytvoří. Navíc se obtiskuje. S kartáčkem se dobře manipuluje, je vhodná pro někoho kdo si řasy maluje jen lehce.

VERDIKT: Já už za cenu 230 Kč nekoupím Zamračený

Řasenka Loreal Paris Paradise

zhušťující a prodlužující řasenka - tato řasenka slibuje o 90% hustější řasy, až o 98% delší a o 78% pružnější řasy. Obsahuje navíc ricinový olej, který o vaše řasy během nošení řasenky pečuje.

HODNOCENÍ: řasenka, docela řasy oddělí, lehce prodlouží, nedělá žmolky. Na to, aby řasy vypadaly výrazně nestačí, hodně jemně je namaluje. Nedá se příliš vrstvit. Asi po měsíci používání, nezaznamenala jsem nějaké výrazné zlepšení, jen to že řasy po namalování nejsou tvrdé a asi je nevysušuje. Na to, aby vypadaly namalované musím je nalíčit ještě další řasenkou. Štěteček docela velký, pracuje se sním docela dobře.

VERDIKT: vzhledem k ceně a efektu, už nekoupím Zamračený

Pudr NYC Smooth Skin BB Radiance

22. února 2018 v 7:29 | ET
pudr pro rozjasnění plet, odstín 001 Naturally Beige 9,4 g. Pudr krásně sjednotí pleť, je tmavší, proto se nehodí pro úplně světlý tip. Dobře kryje a zmatní.

Za cenu 90 Kč KUPUJI ZAS. Hodí se zvlášť na léto. Usmívající seUsmívající se

Cukrový sprej na vlasy Balea

15. února 2018 v 14:01 | ET
Chválím - pěkně vlasy navlní, jsou hustší, měkčí a účes bohatší. Trochu lepí a vlasy je nutný častěji umývat, ale jinak koupím zas.

Sprej na vlasy cukrový Balea

Test řasenky Astor Big & Beautiful BFly Extreme

19. prosince 2017 v 11:13 | ET
Řasenka pro objem a natočení řas špatně zasychá, musí se dát více vrstev. Docela pěkně prodlouží vrchní řasy, ale spodní se s ní hodně těžce malují. Řasy jsou tvrdé a nepříjemné, slepené. Mám dojem, že i trochu láme řasy. Co musím pochválit, je velký a tvarovaný kartáček.

Počet hvězdiček: ★★☆☆☆

UŽ NEKOUPÍM

Test pudrů

6. prosince 2017 v 15:05 | ET

Pudr brighten up! banana

Průhledný a matující pudr v jemně žlutém odstínu je ideální pro techniku "concelaer baking" nebo
pro rozjasnění. Co na něj říct: Docela mě zaujal, dá se použít. Není, ale příliš výrazný.
Za cenu 90 Kč TO JAKŽ TAKŽ JDE. Usmívající seMaybelline Colossal Go

29. listopadu 2017 v 11:55 | ET

Řasenka pro extrémní objem

Špatně zasychá, objem neudělá, musí se dát více vrstev, příště bych si ji už nekoupila. Jediné co má velký kartáček, takže se s ním relativně dobře pracuje. Navíc krátce vydržela - NEUDĚLALA MĚ RADOST Mlčící
 
 

Reklama